Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, słabe opady deszczu
    słabe opady deszczu
    16°C
ZMIANY W KURSOWANIU TRAS LINII L-9, L-10. L-11

W związku z budową kanalizacji w ulicy K. K. Baczyńskiego w rejonie skrzyżowania z aleją Solidarności w Wieliszewie i brakiem możliwość zawrotki przez parking Urzędu Gminy od dnia 13 września 2021 r. (poniedziałek) od początku kursowania linii dziennych do odwołania (na około 2 tygodnie) autobusy linii: L-9, L10 i L11 zostają skierowane na poniższe trasy objazdowe wyłącznie w kursach wariantowych z podjazdem do przystanku URZĄD GMINY:

W kierunku krańca PKP LEGIONOWO:

WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA – … – Słoneczna – Modlińska (prosto) – K. K. Baczyńskiego – al. Solidarności – Kościelna – … – PKP LEGIONOWO.

W kierunku krańców WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA:

PKP LEGIONOWO – … – Kościelna – al. Solidarności – K. K. Baczyńskiego (w lewo) – Modlińska – Słoneczna – … – WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku URZĄD GMINY 03.

Uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanków zastępczych:

  • URZĄD GMINY 51 zlokalizowany na istniejącym chodniku przy ulicy K. K. Baczyńskiego przed skrzyżowaniem z aleją Solidarności, obowiązujący jako stały w kierunku krańca PKP LEGIONOWO.
  • URZĄD GMINY 52 zlokalizowany na istniejącym chodniku przy ulicy K. K. Baczyńskiego za skrzyżowaniem z aleją Solidarności w kierunku ulicy Modlińskiej, obowiązujący jako stały w kierunku krańców WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA.
  • MYŚLIWSKA 52 zlokalizowany w zatoce przy ulicy Modlińskiej za skrzyżowaniem z ulicą Myśliwską w kierunku ulicy Kościelnej, obowiązujący jako warunkowy (na żądanie) w kierunku krańców WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA.
  • POLNA 53 zlokalizowany w zatoce przy ulicy Modlińskiej za skrzyżowaniem z ulicą Kościelną w kierunku ulicy K.K. Baczyńskiego, obowiązujący jako warunkowy (na żądanie) w kierunku krańca PKP LEGIONOWO.

Kursowanie linii L-9, L10 i L11 odbywać się będzie według specjalnych rozkładów jazdy.

19-10-2021
Sprzedaż biletów miesięcznych na LISTOPAD
18-10-2021
Odpowiedzialni społecznie 2021 - KONKURS
15-10-2021
Komisja Rozwoju i Zagospodarowania Przestrzennego
15-10-2021
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu