Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, słabe opady śniegu
    słabe opady śniegu
    3°C
Rozlicz PIT w Gminie Wieliszew

Rozlicz PIT w Gminie Wieliszew i korzystaj ze swoich pieniędzy, tu gdzie mieszkasz, rozwijając nasza Gminę. 

Wszyscy pragniemy, by miejsce, w którym żyjemy na co dzień rozkwitało i się rozwijało. 

Chcemy, by Gmina była zadbana i by każdy z nas - Mieszkańców czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Gmina Wieliszew zostaw swój ślad i rozlicz tu PIT. 

Twoje 38% podatku ma wielkie znaczenie dla rozwoju miejsca, w którym żyjesz na co dzień. 

 

ROZLICZ PIT w GMINIE WIELISZEW - to proste

Gmina Wieliszew  przystąpiła do projektu „Wspieraj Lokalnie”. 

W ramach projektu gmina otrzymała bezpłatny program do rozliczania podatków – “PITax.pl Łatwe podatki”, promujący rozliczenia podatku na terenie naszej gminy oraz do przekazania 1% lokalnym OPP.

Wystarczy wejść na stronę:  https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-wieliszew/ lub kliknąć w poniższy banner i łatwo rozliczyć swój PIT. 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Główne założenia programu to zachowanie w regionie wpływów z PIT-ów podatników, wspieranie i promowanie lokalnych organizacji pożytku publicznego, zachowanie w regionie wpływów z 1%. Pamiętajmy, że udział w podatku od osób fizycznych i osób prawnych to główny dochód gminy. 38 % z podatku płaconego przez mieszkańców do urzędu skarbowego wraca do gminy i w prosty sposób przekłada się na realizację potrzebnych usług i inwestycji. Każdy Mieszkaniec przyczynia się więc do rozwoju swojej gminy, płacąc w niej podatki.

 

PRZEKAŻ 1% w GMINIE WIELISZEW 

W związku z przystąpieniem Gminy Wieliszew do projektu „Wspieraj lokalnie”, umożliwiającego organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, informujemy lokalne OPP o możliwości przygotowania dla Państwa organizacji prezentacji/wizytówki w programie do rozliczeń PIT, który zamieszczony zostanie na naszej stronie internetowej.

 

 

 

 

 

W celu uzyskania dostępu do systemu i przygotowania prezentacji/wizytówki dla OPP należy wypełnić następującego formularza: www.iwop.pl/formularz-dla-lokalnych-opp

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Rozlicz PIT w Gminie Wieliszew

 

04-03-2021
Możliwe zapisy na kolejny tydzień
02-03-2021
Już za miesiąc spis powszechny!
26-02-2021
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
26-02-2021
Rok szkolny 2021/2022