Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, słabe opady śniegu
    słabe opady śniegu
    2°C
Odpowiedzialni społecznie 2021 - KONKURS

W tym roku po raz piąty, wspólnie ze starostą legionowskim Sylwestrem Sokolnickim, Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie ogłasza konkurs „Odpowiedzialni Społecznie”.

Konkurs jest kierowany do pracodawców, firm i instytucji prowadzących działalność na terenie powiatu legionowskiego, którzy w swojej pracy uwzględniają interesy społeczne, dobro środowiska, budują relacje ze swoimi pracownikami oraz z lokalną społecznością. Celem konkursu jest zwiększenie świadomości na temat biznesu odpowiedzialnego społecznie, a tytuł zostanie przyznany firmom, instytucjom oraz ich pracownikom, którzy swoją postawą do tego się przyczyniają.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach:
Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie,
Instytucja Odpowiedzialna Społecznie oraz
Pracownik Odpowiedzialny Społecznie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest złożenie kompletu dokumentów do dnia 22 listopada, które są do pobrania na stronie www.cis.legionowski.pl. lub www.powiat-legionowski.pl .
Zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres biuroatcis [dot] legionowski [dot] pl lub składać w siedzibie Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, przy ul. Warszawskiej 74.
Informacje można uzyskać pod telefonem 22 732 15 58.
Regulamin dostępny jest na stronie www.cis.legionowski.pl

 

03-12-2021
Aktualizacja
03-12-2021
Pierwsza odsłona RADIA WIELISZEW
01-12-2021
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów zmienia…
30-11-2021
Włączenie świątecznych iluminacji