Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, słabe opady deszczu
    słabe opady deszczu
    20°C
Obwieszczenie o polowaniu zbiorowym na terenie obwodu łowieckiego nr 295

Zawiadamiamy, że w dniach 9 - 10 listopada 2024 roku w godzinach 8.00 – 16.00 na terenie obwodu łowieckiego nr 295, obejmującego miejscowości: Janówek Pierwszy, Krubin, Olszewnica Nowa, Olszewnica Stara odbędzie się polowanie zbiorowe organizowane przez Koło Łowieckie „SĘP” z siedzibą w Legionowie.

grafika 112.91 KB
31-08-2026
Inwentaryzacja azbestu.
31-08-2026
Otwarcie skrzyżowania Nowodworska-DK61.
28-08-2026
Konsultacje społeczne
28-08-2026
Wieliszewski Wrzesień '39