Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, całkowite zachmurzenie
    całkowite zachmurzenie
    15°C
Stan-up "THE BEST OF MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH" w Klenczonie i ON-LINE!

W niedzielę 18 października o godzinie 20.00 będziemy gościć znanego „stand-upera” Marcina Zbigniewa Wojciecha w programie „The best of”. Rybnicki artysta ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 14 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-uper. Występuje w grupie STAND-UP Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio.

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej wymuszonym zamknięciem instytucji kultury oraz zaprzestaniem organizacji wydarzeń kulturalnych, Sala Koncertowa im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie ponownie otwiera swoje progi dla miłośników życia kulturalnego.
 

Z racji tego, że wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wymogów sanitarno-epidemiologicznych, liczba widzów, która będzie mogła oglądać występ została ustalona na 100 osób. Ośrodek Kultury w Wieliszewie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i po raz pierwszy w historii gminy, niedzielne wydarzenie będzie transmitowane na żywo do internetu na specjalnie utworzonej stronie www.live.ok.wieliszew.pl. Podobnie jak w przypadku wszystkich imprez biletowanych, możliwość obejrzenia istnieje po wcześniejszym wykupieniu dostępu.

Bilety na Stand-Up „The best od Marcin Zbigniew Wojciech” można zakupić poprzez stronę internetową OKW: www.ok.wieliszew.pl w zakładce „KUP BILET.
- cena biletu normalnego wynosi 35 zł (dotyczy Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie; ograniczona liczba miejsc: 100 osób)

- cena biletu ON-LINE wynosi 25 zł (dotyczy transmisji na żywo)
 
Sprzedaż biletów rusza 15 września 2020 r o godz. 14.00
Stan-up The best of Marcin Zbigniew Wojciech
26-10-2020
Pojemniki na tekstylia w PSZOK-u
25-10-2020
Przerwa w dostawie wody 26 października
23-10-2020
Nowe obostrzenia na terenie gminy
22-10-2020
Zapraszamy do udziału w sesji online.